Obavijest o početku drugog polugodišta školske 2020./2021. godine

Poštovani roditelji i učenici,

U ponedjeljak 18. siječnja 2021. godine započinje nastava u 2. polugodištu školske godine 2020./2021. Sukladno Zaključku Stožera civilne zaštite Brodsko- posavske županije  i odlukama Ministarstva znanosti i obrazovanja nastava se od 18. do 29. siječnja 2021. godine organizira na sljedeći način:

- Učenici od 1. do 4. razreda nastavu pohađaju u školi u jutarnjoj smjeni prema redovitom rasporedu.

- Učenici od 5. do 8. razreda nastavu pohađaju virtualno, odnosno online preko platforme Teams.

Za učenike od 1. do 4. razreda za koje se nastava izvodi u školi i dalje su na snazi sve epidemiološke mjere koje su bile na snazi i u 1. polugodištu.

Nastava u matičnoj školi za učenike od 1. do 4. razreda počinje u 7:30. Prijevoz učenika putnika je prema rasporedu. Sve područne škole započinju s nastavom u 8:00 sati.

Virtualna nastava za učenike od 5. do 8. razreda počinje u 7:30.

Online nastava odvija se u MS Teams-u u virtualnim učionicama koje su kreirane na početku nastavne godine i u koje su svi učenici već prijavljeni. Učenici od 5. do 8. razreda su svi dobili na korištenje tablete, a oni koji nemaju Internet dobili su sim kartice. Stoga svi učenici posjeduju mogućnost sudjelovanja u online/virtualnoj/videokonferencijskoj nastavi. Online nastava će se održavati u realnom vremenu, odnosno svi učenici dužni su biti u svojim virtualnim učionicama u vremenu kada prema rasporedu imaju nastavu i s učiteljem mogu online komunicirati isključivo samo u vrijeme kada je nastava iz tog predmeta.  Neprijavljivanje u virtualne učionice ili ne uključivanje u videokonferenciju upisat će se u eDnevnik kao izostanak s nastave.

Svima želim uspješan nastavak školske godine 2020./2021.

Ravnateljica Ivana Vukovarac

objavio: Ivana Vukovarac   datum: 15. 1. 2021.