Naš igrokaz na državnom Lidranu

Prošle školske godine članovi dramske družine naše škole predstavili su se na županijskoj Smotri Lidrano igrokazom Cigla, kojega su osmislili  zajedno sa svojom mentoricom. (Priča je to o dječaku bez roditelja koji „terorizira“ svoje prijatelje iz razreda, ali i o prijateljstvu koje sve može riješiti. Osim toga, igrokaz je obuhvatio mnoge aktualne događaje iz naše škole koji su se događali tijekom školske godine.)

Igrokaz je na županijskoj smotri bio pohvaljen i predložen za državnu razinu. Zbog pandemije uzrokovane  Covidom  -19,  državna smotra nije održana u proljeće 2020., ali je početkom rujna naš igrokaz izabran za državnu Smotru koja se trebala održati u Šibeniku. Zbog situacije u kojoj se nalazimo, predstavnici naše škole neće ići u Šibenik, nego će radovi s državne smotre biti objavljeni u Zborniku smotre Lidrano 2020.

Unatoč tome, to je veliko priznanje našoj dramskoj družini i mentorici za njihov rad, a ujedno i našoj školi koja se predstavlja na državnoj razini.

Fotogalerija: Naš igrokaz na državnom Lidranu

objavio: TATJANA Bratulić Trifunović IVAN BARIĆ   datum: 23. 9. 2020.